X
X

SIEMENS

Mühendislerimiz ve bizler her gün elektrik faturanızı düşürmek için çalışıyoruz.
Maksimum sonuç ve yüksek konforda, minimum enerji tüketimi. Değişik kompresörler ve optimize edilmiş izolasyonlar sayesinde buzdolaplarındaki enerji tüketimini 1990’dan bu yana %79 düşürdük. Siemens’ in üstün teknolojisi yalnızca yeni özellikler değil, aynı zamanda en iyi enerji tasarrufunu da sağlamaktadır. Bugün bile soğutma cihazlarımızın neredeyse tamamı enerji sınıfı olarak A ve A Plus enerji verimlilik sınıfı ile donatılmıştır. Bunlar bugün bilenen en tasarruflu sınıflardır. Enerji sınıfı A Plus olan bir cihazda %45 elektrik tasarrufu yapılır; 1990 yılında üretilmiş bir cihaza oranla ise %79!
Siemens ve Çevre

Siemens, çevreye ve doğal kaynakların kullanımına olan katkısını sadece geliştirdiği teknolojilerle sınırlı tutmuyor ve yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle de çevrenin korunması ve bu konuda bilinç oluşturulmasına katkıda bulunuyor. Siemens Ev Aletleri’in WWF-Türkiye ile birlikte geliştirdiği ve Türkiye’nin en büyük ikinci içme suyu rezervi olan Eğirdir Gölü’nün korunmasını amaçlayan Yedi Renkli Göle Yedi Renkli Hayat projesi 2008 yılı Kasım ayında başladı. Siemens, çevre alarmı niteliğindeki olumsuz gelişmelere dur demeyi ve Eğirdir Gölü’nün gelecekte de var olabilmesi için farkındalık yaratmayı amaçlayan proje ile sadece Türkiye’nin değil, dünyamızın da korunması için önemli bir adım atmış oldu.
Çamaşır ve Kurutma Makineleri

Siemens Master Class Serisi çamaşır makinelerinde bulunan varioPerfect özelliği sayesinde hem zaman hem de enerjiden tasarruf yapılıyor. Sürtünmeden kaynaklanan enerji kaybını ortadan kaldıran Master Class, böylece önceki tüm çamaşır makinelerinden daha az enerji kullanıyor.

Mutfağınızı Siemens’in buzdolabı modelleriyle tanıştırın.

Siemens’in buzdolapları, yiyeceklerinizi uzun süre bozulmadan koruyabilen üstün soğutucu özellikleri ve sundukları hijyenik ortamın yanı sıra benzersiz tasarımlarıyla da mutfağınıza şıklık katıyor.

ÜRÜNLER

 

 

BEYAZ EŞYA

Bosch

Siemens

Philips

Ariston

Profilo

Regal

Sharp

LG

EV ELEKTRONİĞİ

Sony

Panasonic

LG

Pioneer

SPOR

Voit

Bianchi

KÜÇÜK EV ALETLERİ

Bosch

Siemens

Philips

Arzum

Braun

Singer

ISINMA SOĞUTMA

İklimSA

Demirdöküm

UFO

Copyright 2014 . Araslar Ticaret Tüm Hakları Saklıdır.