X
X

BRAUN

 

Bir Alman markası olan Braun elektrikli aletler alanında kendini dünya çapında kanıtlamıştır. Bazıları Braun'u Dieter Rams liderliğindeki öncü dizayn anlayışıyla bilir. Diğerleri ise Alman mühendisliği ve yeniliği ile tanır. Plexiglas kapak ve metal yüzeylerdeki yenilikler gibi alanlarda yenilikleri örnek olarak verilebilir. Çoğu insans Braun aletlerinin kırılmaz doğasını dayanaklılığına ve güvenirliliğine bağlar.
 
Bahsedilenlerin hepsi doğrudur ve Braun'un gerçek özellikleridir fakat markamızın sahip oldukları sadece bunlarla sınırlı değildir. Braun 'dizayn' konseptinin ilerisine geçip ürünleri müşteri tecrübelerine göre incelemek istiyor. Bizim amacımız ürünlerimizi insanların hayatlarında değişiklikler yaratacak şekilde geliştirmek ve onlara 'Braun ablarını' yaşatmaktır. Bu ana fikir marka çizgimizde 'fark yaratmak için tasarlandı' denilerek özetlenir.
 
Ev aletleri ürünleri (mutfak ve ütüler) müşterilerimizin günlük hayatlarını merkez alır. Bu ürünler Braun mirasının ve ürün sunumunun değişmez bir parçasıdır. Braun ürünleri kullanıcılarına günlük işlerinde yardımcı olur - lezzetli sabah kahvelerinden sürpriz akşam yemeklerine - ve mükemmel şekilde ütülenmiş kıyafetlere kadar bir çok fayda sunar.

 

 

BEYAZ EŞYA

Bosch

Siemens

Philips

Ariston

Profilo

Regal

Sharp

LG

EV ELEKTRONİĞİ

Sony

Panasonic

LG

Pioneer

SPOR

Voit

Bianchi

KÜÇÜK EV ALETLERİ

Bosch

Siemens

Philips

Arzum

Braun

Singer

ISINMA SOĞUTMA

İklimSA

Demirdöküm

UFO

Copyright 2014 . Araslar Ticaret Tüm Hakları Saklıdır.